KEUNE RŪPĒJAS

Keune rūpējas.

Par cilvēkiem. Par planētu. Par nākamajām paaudzēm.
Iepazīsti mūsu 9 pīlārus.

#1 Saule – mūsu spēks


Mūsu ražotni pilnībā nodrošina saules enerģija, ļaujot līdz minimumam samazināt ar to saistītos rūpnieciskos atkritumus. Šobrīd uz Keune ražotnes jumta 3682 saules baterijas un līdz 2022.gadam ražotne būs pilnībā oglekļa neitrāla.

#2 Pārdomāta, pārstrādāta, samazināta plastmasas izmantošana


2017.gadā mēs uzsākām pārstrādātas plastmasas izmantošanu, un līdz 2025.gadam jaunas plastmasas izmantošana tiks samazināta uz pusi, izmantojot vēl vairāk pārstrādātas plastmasas un bioloģiski draudzīgākus materiālus. Tiks samazināts ne tikai plastmasas īpatsvars mūsu iepakojumus, bet arī ieviesti atkārtoti izmantojami un uzpildāmi iepakojumi. Runājot skaitļos, ik gadu izmantotās plastmasas apjoms samazinās par 2000 kg. Nozīme ir arī mazajām lietām – piemēram, kravas izsūtīšanai mūsu biznesa partneriem uz 80 ietinam arvien plānākās plēvēs 🙂

#3 Mēs apmācām tos, kam izglītības iegūšana ir sarežģītāka


Ikviens ir pelnījis labu izglītību. Brazīlijas graustu rajonos, pateicoties vietējam Mangueira projektam, Keune veicina iedzīvotāju kļūšanu par friziermeistariem, sponsorējot Keune produktus un pārliecinoties, ka viņiem tiek nodrošināts darbs pēc zinību apgūšanas un prakses.

#4 Mēs mīlam kokus un mežus


Lai palīdzētu lietusmežu aizsargāšanā un saglabāšanā, tā palmu eļļa, ko izmantojam savu produktu sastāvos, ir RSPO sertificēta – 75% izmantotās eļļas ir ar šo sertifikātu. Līdz 2021.gada beigām tie būs jau 100% – lietosim tikai sertificēto eļļu. Lai mēs, Keune, darītu maksimālo lietusmežu saglabāšanai, 97% izmantotā papīra materiāla ir ar FSC un PEFC sertifikātu. Līdz 2021.gada beigām tie būs 100%.

*RSPO – Roundtable on Sustainable Palm Oil – ar šo sertifikātu tiek garantēts, ka preces tiek ražotas, nenodarot kaitējumu videi un sabiedrībai. RSPO sertifikācija ir garantija klientam, ka ražošanas standarts ir ilgtspējīgs.

#5 Par taisnīgiem darba apstākļiem


Visi Keune produkti tiek ražoti Soestā, Nīderlandē. Ražotne un galvenais birojs atrodas zem viena jumta, un tas mums ļauj būt blakus, lai pamanītu arī sīkākās nianses darba procesā un darītu visu, lai saviem kolēģiem nodrošinātu labus darba apstākļus. Mums ir svarīgi, lai būtu taisnīgi nosacījumi ikvienam Keune kolēģim – sākot ar darba vidi un beidzot ar darba samaksu.

#6 Mēs nekad, NEKAD netestējam produktus vai to sastāvdaļas uz dzīvniekiem


Mēs mīlam dzīvniekus un nekad savus produktus vai to ingredientus netestējam uz dzīvniekiem. Mēs kategoriski iestājamies pret Keune produktu tirdzniecību valstīs, kur testi uz dzīvniekiem tiek pieļauti.

#7 Mēs esam ģimenes uzņēmums un tieši tā arī attiecamies pret ikvienu kolēģi


Ikviens ir pelnījis līdzvērtīgas iespējas dzīvē, un ikkatrs ir laipni gaidīts mūsu uzņēmumā. Jau kopš 1995.gada nozīmīgu lomu mūsu kolektīvā ieņem cilvēki ar dažādiem veselības traucējumiem un strādā kopā ar mums ikdienā. Keune galvenajā birojā strādā cilvēki no 40 dažādām valstīm. Mēs esam par līdzvērtīgām iespējām visiem, nešķirojot ne nacionālo izcelsmi, ne cituprāt apgrūtinošas diagnozes.

#8 Mēs aktīvi iestājamies par ūdens taupīšanu


Kaut arī strauji aug gan mūsu uzņēmums, gan globālais pieprasījums pēc Keune kosmētikas, mēs esam spējuši par 37% samazināt izlietotā ūdens patēriņu. Esam samazinājuši arī dzeramā ūdens patēriņu par 56%. Kā? Pateicoties mūsu vietējam urbumam un jaunajai attīrīšanas sistēmai. Ūdens ekonomijas jautājumā mēs darām daudz, turklāt 2021.gads nesīs vēl iespaidīgus jaunumus, bet par to vēlāk.

#9 Mēs cīnāmies ar atkritumiem


Atkritumi ir labu resursu izmešana atkritumos. No 2016.gada līdz 2019.gadam mēs esam samazinājuši atkritumus par 28% . Tas ir materiāls mūsu ražotnē, kas var tikt pārstrādāts vai lietots atkārtoti. Mūsu ražotne uz industriālo atkritumu poligonu sūta apaļu nulli!

Mēs, Keune, esam par ilgtspēju.
#KeuneParIlgtspēju

Brands