Mūsu zīmoli

Atpakaļ pie zīmoliem

eco.kid - īpaši bērniem paredzēta organiski sertificēta kosmētika matu un ķermeņa ādas kopšanai.

Sortiments

Eco.kid zīmols ir radīts Austrālijā, – tā ir īpaši bērniem paredzēta organiski sertificēta kosmētika matu un ķermeņa ādas kopšanai. Visi produkti satur vairāk nekā 99% dabīgo sastāvdaļu, kas atbilst ECOCERT ekoloģiskās un organiskās kosmētikas standartiem.

Eco.kid produktos tiek izmantotas ilgtspējīgas un dabiskas sastāvdaļas, kuras nesatur sulfātus, parabēnus, sintētiku, mākslīgos konservantus, aromātus un krāsvielas.Eco.kid zīmols ir radīts Austrālijā, – tā ir īpaši bērniem paredzēta organiski sertificēta kosmētika matu un ķermeņa ādas kopšanai. Visi produkti satur vairāk nekā 99% dabīgo sastāvdaļu, kas atbilst ECOCERT ekoloģiskās un organiskās kosmētikas standartiem. Eco.kid produktos tiek izmantotas ilgtspējīgas un dabiskas sastāvdaļas, kuras nesatur sulfātus, parabēnus, sintētiku, mākslīgos konservantus, aromātus un krāsvielas.

Eco.kid ir vistīrākā matu kopšanas sērija bērniem, kombinējot Mātes Dabas maigākās, organiski sertificētās sastāvdaļas un tīrus augu ekstrakstus, lai radītu veselīgus matus un galvas ādu.
Eco.kid kosmētika:

  • Palīdz novērst sašķēlušos matu galus un savēlumus, izmantojot ēterisko eļļu šķīdinošās vielas,
  • Izstrādāta bērniem piemērota matu un galvas ādas  attīrīšanas formula, kuras rezultātā tiek saglabāta dabiskā struktūra,
  • Palīdz padarīt matus nepievilcīgus galvas utīm, izmantojot Austrālijas ēteriskās eļļas, kuru smarža patīk mums, bet atbaida galvas utis,
  • Palīdz novērst sausu galvas ādu un piena kreveli, pateicoties tādu organiski sertificētu un hipoalerģisku sastāvdaļu izmantošanai kā kokosriekstu un cukura putojošām vielām, kondicionieriem un kviešu nano-peptīdiem.
Brands